FUNDACJA 
SPOŁECZNOŚCI EWANGELIZACJI DZIECI

UL. DWORCOWA 18

43-211 PIASEK

TEL. 32 210 52 15

biuro@cefpolska.pl

  • Facebook Social Icon

W jaki sposób

MOŻESZ NAM POMÓC?

POTRZEBUJEMY

  • Ludzi chętnych do modlitwy
    o dzieci, którzy odwiedzają naszą stronę.

  • Ludzi gotowych do odpowiadania na pytania dzieci, "przewodników”.  

  • Ofiarodawców, którzy wesprą tworzenie nowych przygód biblijnych.

     

Jeśli jesteś zainteresowany aby pomóc pisz na adres:

biuro@cefpolska.pl

WESPRZYJ

Całkowity koszt miesięczny służby internetowej:

 

1200  

Klubodkrywcy.com to strona internetowa, dzięki której dzieci mogą zapoznawać się z treścią Pisma Świętego i jak je zastosować
w swoim życiu. Mogą korzystać z gier dostępnych na stronie internetowej, a nawet korespondować ze specjalnie przygotowanymi do tego osobami, które w bardzo osobisty i bezpieczny sposób potrafią zachęcać dzieci na podstawie Pisma Świętego do prowadzenia życia, które będzie sie podobało Bogu.

Klubodkrywcy.com uznaje moc Słowa Bożego i zachęcamy dzieci i ich rodziców do korzystania z naszej strony internetowej. Polecając naszą interaktywną stronę internetową, chcemy służyć pomocą rodzicom i dzieciom w bezpiecznym podróżowaniu w sieci internetowej. Nalegamy, aby dzieci wraz z rodzicami sprawdzały informacje na każdej stronie internetowej zanim na nią wejdą.

Treść strony Klubodkrywcy.com skonstruowana jest tak, aby od osób odwiedzających nas wymagane było podanie tylko minimum informacji o sobie. Klubodkrywcy.com ograniczony jest do udzielenia przez dzieci takich informacji, które nie doprowadzą do identyfikacji danych osobowych użytkowników (nazwa użytkownika, płeć, kraj zamieszkania).

Dzieci nie są proszone o podanie adresu e-mailowego ani prawdziwego imienia, kiedy zapisują się do Klubodkrywcy.com.
Adresy e-mailowe podawane przez dzieci podczas wysyłania kartek z pozdrowieniami nie będą przechowywane na stałe. Wszelkie dane osobowe będą używane wyłącznie dla celów, dla których zostały podane i zaraz potem zostaną usunięte.